Miejsce 1. 
Publiczne Przedszkole im Braci Grimm - LEŚNICA 
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 4500 zł 

Miejsce 2. 
Przedszkole nr 5 im. Misia Uszatka - NOWA DĘBA 
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 3000 zł 

Miejsce 3. 
Przedszkole "Moja Ekolandia" - SKIERNIEWICE 
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 2000 zł 

Miejsce 4. 
Przedszkole Samorządowe w Lanckoronie - LANCKORONA 
Domek z patio Natural Little Tikes 

Miejsce 5. 
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr1 Przedszkole nr 6 - MYSŁOWICE 
Duży zestaw piankowy 

Miejsce 6. 
Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym -ZAŁAKOWO
Drewniany sklepik z wyposażeniem

Miejsce 7. 
Publiczne Przedszkole im. Wróbelka Elemelka we Wróblewie - WRÓBLEW 
Zestaw makiet edukacyjnych 

Miejsce 8. 
Przedszkole nr 160 - WARSZAWA
Zestaw makiet edukacyjnych 

Miejsce 9. 
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 2 - MŁAWA 
Wąż spacerowy i 18 kamizelek 

Miejsce 10. 
Przedszkole Samorządowe w Dywitach  - DYWITY
Wąż spacerowy i 18 kamizelek 

Miejsce 11.
Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju Leśne Skrzaty - PORAJ
Wąż spacerowy i 18 kamizelek 

Miejsce 12. 
Niepubliczne Przedszkole "Zielone Nutki" w Trojanowicach - TROJANOWICE 
Wąż spacerowy i 18 kamizelek 

Miejsce 13. 
Punkt Przedszkolny Mali Zdobywcy -WROCŁAW
Zestaw drewnianych układanek 

Miejsce 14. 
Kid's Corner Klub dziecka i rodzica - WROCŁAW
Zestaw drewnianych układanek 

Miejsce 15. 
Niepubliczne Przedszkole Tosi i Franka - GRODZISK MAZOWIECKI 
Zestaw drewnianych układanek 

Miejsce 16. 
Szkoła Podstawowa - Punkt Przedszkolny - SUCHORZE 
Zestaw instrumentów muzycznych 

Miejsce 17. 
Przedszkole "Pod Gwiazdkami" - KRAKÓW 
Zestaw instrumentów muzycznych 

Miejsce 18. 
Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne"ZIELONA DOLINA" - SŁUPSK
Zestaw instrumentów muzycznych 

Miejsce 19. 
Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej - NIETKÓW 
Sklepik dla dzieci z koszykiem

Miejsce 20. 
Przedszkole nr 3 im. Jana Brzechwy w Krośnie Odrzańskim - KROSNO ODRZAŃSKIE 
Sklepik dla dzieci z koszykiem

Miejsce 21. 
Oddział przedszkolny w Zespole Szkół nr 7 Włocławek - WŁOCŁAWEK 
Sklepik dla dzieci z koszykiem

Miejsce 22. 
Przedszkole nr 13 w Gdyni - GDYNIA 
Sklepik dla dzieci z koszykiem

Miejsce 23. 
Przedzkole "Klub Zabawy Tworczej Tygrysek ED" - WIELICZKA 
Sklepik dla dzieci z koszykiem

Miejsce 24. 
Little HARVARD Niepubliczne Przedszkole - GDAŃSK 
Sklepik dla dzieci z koszykiem

Miejsce 25. 
Przedszkole Specjalne "Orzeszek" - POZNAŃ 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 26. 
Przedszkole Niepubliczne Domek Jeżozwierza - BYDGOSZCZ 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 27. 
Niepubliczne Przedszkole Wesoła Rodzinka - BYTOM 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 28. 
Niepubliczne Przedszkole Mikołajek - MIŁOSZYCE 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 29. 
Przedszkole Miejskie nr 220 - ŁÓDŹ
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 30. 
Chataka Puchatka  - GOWIDLINO 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 31. 
Przedszkole Miejskie nr 14 im. Jana Brzechwy  -STARACHOWICE 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 32. 
Niepubliczne Przedszkole "Baśniowa Kraina" - WOLA ZACHARIASZOWSKA
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 33. 
Miejskie Przedszkole nr 3 - OSTRÓW MAZOWIECKA 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 34. 
Miejskie Przedszkole nr 4 - SIEDLCE 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 35. 
Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne ,,Mój Świat" - RADOM 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 36. 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bukowcu - BUKOWIEC 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 37. 
Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Turce - TURKA
Bon na zakupy w Szabloneria.pl o wartości 200 zł 

Miejsce 38. 
Przedszkole Miejskie nr 7 przy SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie - OLSZTYN 
Bon na zakupy w Szabloneria.pl o wartości 200 zł 

Miejsce 39. 
Zespół Szkół w Ujanowicach - UJANOWICE
Bon na zakupy w Szabloneria.pl o wartości 200 zł 

Miejsce 40. 

Przedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi - MYSŁOWICE
Bon na zakupy w Szabloneria.pl o wartości 200 zł 

Miejsce 41. 
Przedszkole dwujęzyczne Strefa Malucha - SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 
Kuchnia dla dzieci 

Miejsce 42. 
Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka" - GDAŃSK 
Kuchnia dla dzieci 

Miejsce 43. 
Zespół Szkolno Przedszkolny w Ostrowitem - OSTROWITE 
Kuchnia dla dzieci 

Miejsce 44. 
Przedszkole Miejskie nr 2 im.Wandy Chotomskiej - KOŁOBRZEG
Kuchnia dla dzieci 

Miejsce 45. 
Publiczne Przedszkole w Ociążu - FABIANÓW
Kuchnia dla dzieci 

Miejsce 46. 
Przedszkole nr 1 - ŁAPY
Kuchnia dla dzieci 

Miejsce 47. 
WESOŁA KRAINA - GORTATOWO 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 48. 
Przedszkole Arka Noego - WARSZAWA 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 49. 
Prywatny Punkt Przedszkolny "Smyki" - ŁUGI
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 50. 
Przedszkole Miejskie Nr 4 w Mińsku Mazowieckim - MIŃSK MAZOWIECKI 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 51. 
Przedszkole Samorządowe im. Wandy Cebrykow - ZWIERZYNIEC 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 52. 
Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu - TARNOBRZEG 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 53. 
Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Janiny Pporazińskiej w Miechowie - MIECHÓW 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 54. 
Przedszkole nr 4 Bolka i Lolka - NOWY TOMYŚL 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 55. 
Przedszkole Samorządowe w Polnicy - POLNICA 
Duży zestaw klocków dla dzieci

Miejsce 56. 
Publiczne Przedszkole w Przybędzy - PRZYBĘDZA 
Duży zestaw klocków dla dzieci

Miejsce 57. 
Przedszkole "EKO-JUNIOR" - ŁÓDŹ
Duży zestaw klocków dla dzieci

Miejsce 58.
Przedszkole Publiczne Nr 25 - RZESZÓW 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 59. 
Przedszkole Samorządowe nr 51 "Przyjazne" - BIAŁYSTOK 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 60. 
Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wietlinie - WIETLIN 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 61. 
Przedszkole nr 2 ,,Słoneczko" - BRZESZCZE 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 62.
Przedszkole Słoneczko Laskowa - LASKOWA 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 63.
Przedszkole nr 2 Tarnobrzeg - TARNOBRZEG
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 64
Niepubliczne przedszkole "U Kubusia Puchatka" - AUGUSTÓW 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 65.
Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA - OLSZTYN 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 66.
Wróbelek Elemelek - CZERNIEJEWO 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 67.
Przedszkole nr 17 w Tarnobrzegu - TARNOBRZEG
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 68.
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Zalasiu - ZALAS 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 69.
Przedszkole Nr 17 im.Siedmiu krasnoludków - CZĘSTOCHOWA 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 70.
Przedszkole nr 2 Włoszakowice, Oddział w Krzycku Wielkim - KRZYCKO WIELKIE 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 71.
Słoneczna Kraina - GDAŃSK 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 72.
Przedszkole nr 140 Pod Platanem -WROCŁAW 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 73.
Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi  - ZAMOŚĆ 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 74.
Przedszkole Akademickie przy PWSZ - WŁOCŁAWEK 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 75.
Przedszkole " Great Sasetka" - DARŁOWO 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 76.
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno- Językowe "Nutka" - NOWY DWÓR MAZOWIECKI 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 77.
Przedszkole Niepubliczne ,,TIKA'' w Bytomiu - BYTOM
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 78.
Publiczne Przedszkole - STĄPORKÓW 
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 79.
Miejskie Przedszkole nr 27 im. Plastusia i Tosi - KATOWICE 
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 80.
Niepubliczne Przedszkole "Tuptusie" w Krzeszowicach  - KRZESZOWICE
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 81.
Przedszkole miejskie nr 24 - BYTOM 
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 82.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach - RĘKSZOWICE 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 83.
Przedszkole "Słoneczko" - LEGNICA
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 84.
Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Zygmunta Padlewskiego - NADRÓŻ 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 85.
Przedszkole Niepubliczne Bajka - TARNÓW 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 86.
Przedszkole nr 17 - OTWOCK
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 87.
Przedszkole Publiczne nr2 w Wadowicach im. K. Makuszyńskiego - WADOWICE 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 88.
Miejskie Przedszkole Nr 1 im Małego Księcia w Hrubieszowie - HRUBIESZÓW 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 89.
Przedszkole Nr 15 - TARNOBRZEG 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 90.
Miejskie Przedszkole Nr 10 - JAROSŁAW 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 91.
Przedszkole Publiczne Nr 3 w Wadowicach - WADOWICE
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 92.
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 W BARTOSZYCACH - BARTOSZYCE 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 93.
Przedszkole w Stoczku Łukowskim - STOCZEK ŁUKOWSKI
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 94.
Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka" - SOMONINO 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 95.
Przedszkole Bursztynek - WŁADYSŁAWOWO 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 96.
Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. św. S. Faustyny w Brzesku - BRZESKO 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 97.
Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach - CZECHY
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 98.
Przedszkole w Lini - LINIA 
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 99.
Przedszkole nr 85"Leśny Zakątek" - WARSZAWA
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 100.
Przedszkle "Enedue" - OŁAWA 
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 101.
Zespół Szkół w Starym Gralewie (Punkt Przedszkolny) - STARE GRALEWO 
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 102.
Publiczne Przedszkole - KRASZKOWICE
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 103.
Tęczowe Przedszkole - CZĘSTOCHOWA
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 104.
Niepubliczne Przedszkole Twórcze "Jedyneczka" - OKONEK 
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 105.
Przedszkole 19 - SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 106.
Przedszkole Publiczne nr 5 w Strzelcach Opolskich - STRZELCE OPOLSKIE
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 107.
Samorzaądowe Przedszkole w Łużnej - ŁUŻNA 
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 108.
Punkt Przedszkolny Poziomka - KŁODAWA
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 109.
Przedszkole nr 78 w Poznaniu
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 110.
Przedszkole nr 5 "Jaś i Małgosia" - ŁOWICZ
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 111.
Przedszkole Miejskie nr 2 - SŁUPSK 
Zestaw 6 filmów dla dzieci 

Miejsce 112.
Przedszkole nr1 - GRÓJEC 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 113.
Przedzkole językowo-artystyczne "Mała Akademia" - RYBNA
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 114.
Publiczne Przedszkole nr 16 - OSTRÓW WIELKOPOLSKI 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 115.
Przedszkole w Łagiewnikach Wielkich - ŁAGIEWNIKI WIELKIE 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 116.
Przedszkole nr 36 w Koszalinie - KOSZALIN 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 117.
Przedszkole Miejskie nr 15 - SŁUPSK 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 118.
Prestige for kids - KOMORÓW
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 119.
Przedszkole Nr 20 w Tarnowskich Górach - TARNOWSKIE GÓRY 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 120.
Publiczne Przedszkole Nr 28 - RZESZÓW
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 121.
Miejskie Przedszkole nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach - KATOWICE 
Zestaw książek dla dzieci 


Miejsce 1. 
Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Głobinie - GŁOBINO 
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 3000 zł

Miejsce 2. 
Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa - OTFINÓW 
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 2000 zł

Miejsce 3. 
Niepubliczne Przedszkole " Faustynka" w Mystkowie - MYSTKÓW 
Duży zestaw piankowy 

Miejsce 4. 
Przedszkole w Baranowie - BARANÓW 
Drewniany domek dla lalek z wyposażeniem 

Miejsce 5. 
Samorządowe Przedszkole Nr 2 im. Marii Kownackiej z grupami integracyjnymi w Rykach - RYKI 
Drewniany sklepik z wyposażeniem

Miejsce 6. 
Publiczne Przedszkole w Bielczy - BIELCZA 
Zestaw makiet edukacyjnych 

Miejsce 7. 
Oddział Przedszkolny w Zespole Szkół w Mszalnicy - MSZALNICA 
Zestaw makiet edukacyjnych 

Miejsce 8. 
Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami przedszkolnymi - GLIWICE 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 9. 
Niepubliczne Przedszkole Wesołe Krasnoludki - RADOM 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 10. 
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP NP p.w. św. Józefa w Tyliczu - TYLICZ 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 11.
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia sióstr Służebniczek NMP NP - NOWODWORZE 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 12. 
Przedszkole nr 419 w Warszawie - WARSZAWA 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 13. 
Samorządowe Przedszkole nr 5 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Rykach - RYKI 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 14. 
Miejskie Przedszkole nr 4 w Jeleniej Górze - JELENIA GÓRA 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 15. 
Punkt Przedszkolny przy zespole Szkół w Przebrodzie - SUWAŁKI 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 16. 
Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Ola idą do przedszkola" w Kamionnej - KAMIONNA 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 17. 
Przedszkole Sióstr Felicjanek im.św. Feliksa z Kantalicjo - WARSZAWA 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 18. 
Samorządowe Przedszkole w Kwiatonowicach - KWIATONOWICE 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 19. 
Przedszkole Miejskie nr 10 im. Wandy Tomczyńskiej w Legionowie - LEGIONOWO 
Zestaw 2 kolejek Tomek i Przyjaciele 

Miejsce 20. 
Przedszkole Niepubliczne Ochronka im. Jana Pawła II - DĄBROWA TARNOWSKA 
Wąż spacerowy i 18 kamizelek 

Miejsce 21. 
Przedszkole Miejskie nr 16 im. "Jasia i Małgosi" w Mielcu - MIELEC 
Wąż spacerowy i 18 kamizelek 

Miejsce 22. 
Punkt przedszkolny-filia we Wrąbczynkowskich Holendrach w ZSP w Pyzdrach - WRĄBCZYNKOWSKIE HOLENDRY
Wąż spacerowy i 18 kamizelek 

Miejsce 23. 
Przedszkole Sióstr Felicjanek - WARSZAWA 
Wąż spacerowy i 18 kamizelek 

Miejsce 24. 
Przedszkole Samorządowe im. Jana Brzechwy w Wielbarku - WIELBARK 
Zestaw drewnianych układanek 

Miejsce 25. 
Przedszkole Miejskie nr 12 w Olsztynie - OLSZTYN 
Zestaw drewnianych układanek 

Miejsce 26. 
Pubiczne Przedszkole w Siewierzu - SIEWIERZ 
Sklepik dla dzieci z koszykiem 

Miejsce 27. 
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kamesznicy - KAMESZNICA 
Sklepik dla dzieci z koszykiem 

Miejsce 28. 
Przedszkole Pod Dębem- KOSZĘCIN 
Sklepik dla dzieci z koszykiem 

Miejsce 29. 
Zespół Szkolno - Przedszkolny Sidzinie - SIDZINA 
Sklepik dla dzieci z koszykiem 

Miejsce 30. 
Przedszkole Miejskie Nr 8 w Mielcu - MIELEC 
Sklepik dla dzieci z koszykiem 

Miejsce 31. 
Publiczne Przedszkole nr 7 - NOWA SÓL 
Sklepik dla dzieci z koszykiem 

Miejsce 32. 
Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach - WADOWICE 
Duży zestaw klocków dla dzieci

Miejsce 33. 
Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Pruchniku - PRUCHNIK 
Duży zestaw klocków dla dzieci

Miejsce 34. 
Z.S. Przedszkole w Przechodzie - PRZECHÓD 
Duży zestaw klocków dla dzieci

Miejsce 35. 
Prywatne Przedszkole św. Franciszka - KRAKÓW 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 36. 
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Oskara Kolberga w Bukowie - BUKÓW 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 37. 
Miejskie Przedszkole nr 7 w Puławach - PUŁAWY 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 38. 
Punkt Przedszkolny przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Górnych Grądach - GÓRNE GRĄDY 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 39. 
Zespół Szkolno - Przedszkolny i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego - DĘBOGÓRZE 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 40. 
Akademia Maluszka - WROCŁAW 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 41. 
Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka - TRZEMESZNO 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 42. 
Przedszkole Zgrom. SS Najśw. Duszy Chrystusa Pana - KRAKÓW 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 43. 
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych - WOJKOWICE KOŚCIELNE 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 44. 
Niepubliczne Przedszkole w Izdebkach - Kosnach - IZDEBKI - KOSNY 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 45. 
Zespół Szkół Przedszkole w Dębnie - DĘBNO 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 46. 
Gminne Przedszkole Publiczne w Jeninie - JENIN 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 47. 
Przedszkole Niepubliczne prowadzone przez Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej- RADOM 
Zestaw gier planszowych 

Miejsce 48. 
Przedszkole Niepubliczne Wiki - ELBLĄG 
Kuchnia dla dzieci

Miejsce 49. 
Przedszkole Samorządowe w Działoszycach - DZIAŁOSZYCE 
Kuchnia dla dzieci

Miejsce 50. 
Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim - KOWALEWO POMORSKIE 
Kuchnia dla dzieci

Miejsce 51. 
Zespół Szkolno - przedszkolny w Paniówkach - PANIÓWKI 
Kuchnia dla dzieci

Miejsce 52. 
Przedszkole Publiczne w Pilźnie – PILZNO
Kuchnia dla dzieci 

Miejsce 53. 
Miejskie Przedszkole Nr 9 w Siedlcach - SIEDLCE 
Kuchnia dla dzieci

Miejsce 54. 
Przedszkole Samorządowe w Lubaniu - LUBANIE 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 55. 
Gminne Przedszkole w Grabiku - GRABIK 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 56. 
Punkt Przedszkolny w Tajnie Starym - TAJNO STARE 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 57. 
Przedszkole Publiczne nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi - ZGORZELEC 
Zestaw książek dla dzieci 

Miejsce 58.
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Solius RADIUS 2 – RZESZÓW
Zestaw gier karcianych dla dzieci  

Miejsce 59. 
Przedszkole Sióstr Imienia Jezus - WARSZAWA 
Zestaw gier karcianych dla dziec 

Miejsce 60. 
Akademia Przedszkolaka - BRZEZINY 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 61. 
Przedszkole Nr 31 w Elblągu - ELBLĄG 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 62.
Oddział przedszkolny przy Szkole podstawowej w Mystkowie - MYSTKOWO 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 63.
Przedszkole nr 1 w Koszarawaie - KOSZARAWA 
Zestaw gier karcianych dla dziec 

Miejsce 64.
Przedszkole nr 2 w Tucholi - TUCHOLA 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 65.
Przedszkole Nr 1 im. Jana Brzechwy w Kłodawie - KŁODAWA 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 66.
Punkt Przedszkolny ,,Słoneczko'' - BREDYNKI 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 67.
Oddział Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej w Nieżywięciu - NIEŻYWIĘĆ 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 68.
Samorządowe Przedszkole w Linowie - LINÓW 
Zestaw gier karcianych dla dziec 

Miejsce 69.
Przedszkole  nr 11 - CZECHOWICE -DZIEDZICE 
Zestaw gier karcianych dla dziec 

Miejsce 70.
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Kętach - KĘTY 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 71.
Miejskie Przedszkole nr 2 im. Juliana Tuwima - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 72.
Przedszkole Miś - LIDZBARK WARMIŃSKI 
Zestaw gier karcianych dla dzieci 

Miejsce 73.
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich z oddziałem przedszkolnym - MROZY WIELKIE 
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 74.
Przedszkole "Opiekuńcze Misie" - RYBNA 
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 75.
Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Bełchatowie - BEŁCHATÓW 
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 76.
Przedszkole Niepubliczne nr 21 "Wesoła Lokomotywa" - MARKI 
Zestaw 3 książek i gra planszowa 

Miejsce 77.
Szkoła Podstawowa z oddziałem Przedszkolnym w Goławicach Pierwszych - GOŁAWICE PIERWSZE
Zestaw 3 książek i gra planszowa  

Miejsce 78.
Przedszkole Miejskie Nr 4 w Mielcu - MIELEC 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 79.
Miejskie Przedszkole nr 30 w Częstochowie - CZĘSTOCHOWA 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 80.
Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Gołdapi - GOŁDAP 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 81.
Przedszkole w Kwaśniowie Dolnym - KWAŚNIÓW DOLNY 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 82.
Niepubliczne Przedszkole "Zakątek Malucha" - BRZEŹNICA 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 83.
Słonecznikowe Przedszkole w Modrzejewie - MODRZEJEWO 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 84.
ZPO Nr 2 Samorządowe Przedszkole Nr 4 - MIĘDZYRZEC PODLASKI 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 85.
Publiczne przedszkole nr 4 im. J. Brzechwy w Brzesku - BRZESKO 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 86.
Publiczne Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej – GRÓJEC
Zestaw 8 filmów dla dzieci  

Miejsce 87.
Przedszkole Miejskie w Cedyni - CEDYNIA 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 88.
Przedszkole Nr 1 w Nisku - NISKO 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 89.
Niepubliczne Przedszkole Jeżyk - LUBLIN 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 90.
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Maluszkowo - RUMIA 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 91.
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Krośnie - KROSNO 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 92.
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Słoneczko - WSCHOWA 
Zestaw 8 filmów dla dzieci 

Miejsce 93.
Przedszkole "Leśne Skrzaty" - ALEKSANDRÓW 
Bon na zakupy w Szabloneria.pl o wartości 100 zł 

Miejsce 94.
Gminne Przedszkole w Spiczynie - SPICZYN 
Bon na zakupy w Szabloneria.pl o wartości 100 zł 

Miejsce 95.
Samorządowe Przedszkole w Łącku - ŁĄCK 
Bon na zakupy w Szabloneria.pl o wartości 100 zł 

Miejsce 96.
Przedszkole Miejskie nr 15 w Lesznie - LESZNO 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 97.
Miejskie Przedszkole nr 3 w Gorlicach - GORLICE 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 98.
Przedszkole Miejskie nr 1 w Gostyniu - GOSTYŃ 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 99.
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Łańcucie - ŁAŃCUT 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 100.
Oddział Przedszkolny w Zakępie - ZAKĘPIE 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 101.
Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dębnie - DĘBNO 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 102.
Przedszkole Samorządowe nr 6 im. Wandy Chotomskiej - MYŚLENICE 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 103.
Przedszkole Miejskie Nr 17 w Olsztynie - OLSZTYN 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 104.
Przedszkole nr 9 w Suwałkach - SUWAŁKI 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 105.
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa - KROSNO 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 106.
Oddział Przedszkolny w Krasewie - KRASEW 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 107.
Publiczne Przedszkole nr 2 w Nowej Soli - NOWA SÓL
Zestaw 6 bajek  

Miejsce 108.
Przedszkole Samorządowe w Jednorożcu – JEDNOROŻEC
Zestaw 6 bajek  

Miejsce 109.
Niepubliczne Przedszole Bajka w Kaliszu - KALISZ 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 110.
Kubusiowe Przedszkole w Zespole Szkół w Rybnie - RYBNO 
Zestaw 6 bajek 

Miejsce 111.
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dulczy Wielkiej - DULCZA WIELKA
Zestaw książek  

Miejsce 112.
Odział Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 29 - KRAKÓW 
Zestaw książek 

Miejsce 113.
Przedszkole Publiczne w Węgierskiej Górce -WĘGIERSKA GÓRKA
Zestaw książek  

Miejsce 114.
Punkt Przedszkolny przy Zespole Szkół w Krajnie - KRAJNO-PARCELE 
Zestaw książek 

Miejsce 115.
Przedszkole nr 8 "Zielony Ogród" z Oddziałami Integracyjnymi - TYCHY 
Zestaw książek 

Miejsce 116.
Przedszkole Samorządowe nr 24 w Piotrkowie Tryb. - PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM
Zestaw książek . 

Miejsce 117.
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubartowie - LUBARTÓW 
Zestaw książek 

Miejsce 118.
Przedszkole Miejskie Nr 122 - ŁÓDŹ 
Zestaw książek 

Miejsce 119.
Publiczne przedszkole nr 1 - PORAJÓW 
Zestaw książek 

Miejsce 120. ex aequo 
Niepubliczne Przedszkole "Światełko" – KNURÓW
Zestaw książek 

Przedszkole niepubliczne "Stokrotka" - GDAŃSK
Zestaw książek 

Voucher na pobyt w hotelu Wierchomla dla 2 osób dorosłych oraz 2 dzieci, nagordę ufundowała firma Wierchomla 
Marta Roguska  - Rzeszów 

Bony na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 200 zł 
1. Anna Sak - Inowrocław
2. Alicja Trzeciak - Katowice
3. Małgorzata Bachanek - Łomża
4. Monika Brzegowa - Bochnia
5. Jolanta Żmuda - Ciecierzyn
6. Iwona Barańska - Elbląg 
7. Ilona Dudek - Wolbrom
8. Anndrzej Gaj - Kietrz
9. Halina Goś - Goleniów
10. Agnieszka Szordykowska– Lidzbark Warmiński
11. Agnieszka Maryszczuk - Białystok
12. Iwona Pliszko - Lublin
13. Piotr Biczak - Andrychów
14. Marzena Karkocka-Pestka - Szczecin
15. Karolina Naporowska - Płock 

Bony na zakupy w sklepie SHOWROOM Kids o wartości 200 zł 
1. Alina Jędrasiewicz - Żory
2. Renata Kulisz - Piekary Śląskie
3. Magdalena Zdunczyk - Slomczyn
4. Agnieszka Burdal - Dębe Wielkie
5. Tomasz Brzegowy - Bochnia
6. Agnieszka Gronowska - Gorzow Wlkp. 

Zestaw kosmetyków dla dzieci
1. Honorata Czyżewska - Inowrocław
2. Bogumiła Płatała - Chełmce
3. Marianna Kita - Wrzosowa
4. Aurelia Kołodziejczyk - Ostrów Wlkp.
5. Agnieszka Banach - Ostrów Wielkopolski
6. Katarzyna Kijowska - Ostrów Wielkopolski
7. Lilianna Misiuda - Świlcza
8. Katarzyna Klimaszewska - Zduńska Wola
9. Amanda Andrzejewska-Redzimska-  Gdańsk
10. Małgorzata Trubaluk - Wadowice
11. Katarzyna Lewandowska - Borzym
12. Joanna Maciewicz - Pruchnik
13. Ligęza Robert - Czeladź
14. Grzegorz Skóra -Ropczyce
15. Michał Cichoń - Myślenice
16. Sławomir Skowronek - Lidzbark Warmiński
17. Maria Dominiak - Wschowa
18. Justyna Urbanowicz - Zdunska Wola
19. Jolanta Idasiak - Częstochowa
20. Tomasz Kulik - Mordy
21. Ilona Książek - Kraków 
22. Marta Sojczyńska - Wrocław
23. Jadwiga Jaszek - Dzwola
24. Elżbieta Osipiuk - Bielsk Podlaski
25. Aneta Kleczka - Przyszowice
26. Agnieszka Goździejewska-Sroka - Świdnica
27. Anna Mical - Rzeszow
28. Eugeniusz Wojczyk - Łódź
29. Stefania Płaszczymąka - Strzebiń


Zestaw 2 gier planszowych 
1. Sylwia Romańska - Lidzbark Warmiński
2. Agata Szymańska - Środa Wielkopolska
3. Agnieszka Dawid - Kobiele Wielkie
4. Barbara Pogrzeba - Lisow
5. Barbara Nowicka - Dobre Miasto 

Plecak dla dzieci
1. Aneta Krajewska - Ostrowiec Świętokrzyski
2. Edyta Pas - Krakow
3. Mirosław Dziubaczka - Ciężkowice
4. Joanna Kućka - Kozy
5. Joanna Dudek - Osięciny
6. Rybicki Marek - Olsztyn
7. Gabriela Ignatiuk - Zalesie
8. Monika Gomoluch - Głogów
9. Mariusz Turski - Stróże
10. Dorota Grela - Lublin
11. Joanna Galary - Mielec
12. Magdalena Flis - Gać
13. Katarzyna Bronowicka - Żerniki Wrocławskie
14. Sylwia Panek - Dzietrzniki
15. Aldona Balsewicz - Węgorzewo
16. Martyna Dziedzic-Witkowska - Łódź
17. Kamila Łabutka - Śrem
18. Beata Antolak - Kamesznica
19. Irmina Pawłowska - Wągrowiec 
20. Karolina Kujawa - Mechelinki
21. Monika Tarnowska - Warszawa
22. Jastrzebska Marta - Siedlce
23. Agnieszka Wojtasik - Białogard
24. Beata Szcześniak - Warszawa 

Plecak z piórnikiem i workiem na buty
1. Joanna Kubica - Czerwionka-Leszczyny
2. Tomasz Sobczak - Leszno
3. Grażyna Hawryszczak - Włodawa
4. Magdalena Woźniak - Częstochowa 
5. Ewelina Świerkowska - Papowo Biskupie
6. Paweł Sułek - Żmigród
7. Adam Pych - Kudowa - Zdrój
8. Jacek Bronowicki - Żerniki Wrocławskie
9. Ewa Sawińska - Pełczyce
10. Aneta Homel -Wadowice
11. Zdzisław Bonisławski - Rumia
12. Justyna Puścion - Zielonka
13. Justyna Konieczko - Łańcut
14. Justyna Gumieniuk - Łęczna
15. Ewa Waśniewska - Wieczfnia Kościelna
16. Maria Jankowska - Kalisz
17. Sabina Filary - Kamesznica
18. Gabriela Wasyluk - Zalesie
19. Sylwia Plotecka - Radwanice
20. Katarzyna Gabiga - Dąbrowa Tarnowska
21. Kamila Gajzner - Poraj
22. Dominika Kawka - Bydgoszcz 
23. Anna Sobczyk -  Siemianowice Śląskie
24. Marzena Pańczyszyn - Babimost
25. Karolina Dymarczyk-Kasprzak -  Godziesze Małe
26. Marta Pyrzyk - Siewierz
27. Aurelia Tomczak - Ząbki
28. Irena Płonka - Baranów
29. Magdalena Potaśniczak-  Ostrów Wlkp.
30. Piotr Pater - Biała Niżna
31. Marek Papież - Mogilany
32. Dariusz Potaśniczak - Sobótka
33. Dorota Piszko - Swarzewo
34. Alicja Lejner - Goszczanów
35. Anna Sagan - Opole Lub
36. Stanislawa Malinowska - Tarnow
37. Krzysztof Prystupa – Tomaszów Lubeslki
38. Marzena Pogwizd - Mszalnica
39. Aneta Dziedzic - skierniewice
40. Agnieszka kurowska - Zabierzów 

Klocki drewniane z książeczką edukacyjną 
1. Stanisława Kwiecińska - Knurów
2. Artur Dampc - Władysławowo
3. Kasia Rodzoch - Gorzów
4. Mariusz Chrastek - Kotlin
5. Marta Polkowska - Łuków
6. Katarzyna Szczepanik - Kamionka Wielka 

Kod dostępu do wszystkich 8 części Przygód Misia Bu na okres 2 miesięcy
1. Tomasz Borek - Nowy Sącz
2. Ewa Aniołek - Blizne Jasińskiego
3. Beata Lepak - Wielopole Skrz.
4. Monika Wróbel - Miejska Górka 
5. Bernadeta Niemczura - Radomyśl Wielki
6. Beata Wasylkiewicz Jagoda - Gliwice
7. Anna Peczko - Adamów
8. Kinga Górka - Kamionna
9. Katarzyna Sobieszek - Oświęcim
10. Monika Perkowska - Białystok
11. Agnieszka Sobczak - Żary
12. Anna Fraczek - Kopytowa
13. Maria Bulanda -  Łososina Dolna
14. Paulina Turska - Tęgoborze
15. Magdalena Dadał - Łososina Dolna
16. Adam Kujawa - Mechelinki
17. Sylwia Zaborowska - Czernice Borowe
18. Agnieszka Urbańczyk - Tymowa
19. Otylia Michor - Jarocin
20. Katarzyna Kujawa - Ostrów Wlkp.
21. Piotr Pogrzeba -  Lisow
22. Barbara Kozieł - Czechowice-Dziedzice
23. Agnieszka Dabrowa - Blizyn
24. Małgorzata Miller - Baranów
25. Stanisława Ogryzek - Częstochowa
26. Anna Biczak - Andrychów
27. Teresa Piwońska-Sordyl - Prądnik Korzkiewski
28. Monika Kobak - Wadowice
29. Ewa Święszkowska -  Białystok
30. Sandra Bona - Hel