Image
 
Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski.

Hasło tegorocznej edycji konkursu to "Zrób to sam!".
Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu "Zrób to sam" i być wykonane z niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów, a także z materiałów plastycznych. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne i zależą tylko od pomysłowości twórców.
 
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach: A - przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz B - przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace. Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.
 
Do wygrania 240 nagród dla przedszkoli i 156 nagród dla głosujących na prace konkursowe. Każde przedszkole będące laureatem konkursu oprócz nagrody otrzyma dyplom wysłany pocztą, a każde przedszkole uczestniczące w konkursie specjalny dyplom do wydruku.
 
TUTAJ można znaleźć instrukcję, jak w kilku krokach sprawnie przygotować zdjęcie i zgłosić przedszkole do Konkursu. To bardzo proste i zajmuje tylko chwilę!

Włączcie się!

Zobacz sam!