Zobacz ponad 100 gier i piosenek

Miejsce 1.
Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Jana Brzechwy w Czersku - CZERSK
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 4500 zł

Miejsce 2.
Niepubliczne Przedszkole PRZYLESIE - STAROGARD GDAŃSKI
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 3000 zł

Miejsce 3.
Przedszkole Publicze w Kozach - KOZY
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 2000 zł

Miejsce 4.
Niepubliczne Przedszkole Happy Kids ul. Piltza - KRAKÓW
Małpi gaj - Dżungla

Miejsce 5.
Samorządowe Przedszkole im. Wandy Chotomskiej - KROŚCIENKO WYŻNE
Letni domek zabaw

Miejsce 6.
Publiczne Przedszkole - RYGLICE
Drewniany Miniwarzywniak z wyposażeniem

Miejsce 7.
Oddział Przedszkolny "Biedroneczki i Słoneczka" przy ZS Pietrzykowice - PIETRZYKOWICE
Drewniany Miniwarzywniak z wyposażeniem

Miejsce 8.
Przedszkolna Chatka - BYDGOSZCZ
Drewniany Miniwarzywniak z wyposażeniem

Miejsce 9.
Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 226 Małego Europejczyka - WARSZAWA
Zestaw zabawek firmy Mattel

Miejsce 10.
Przedszkole nr 5 im. Misia Uszatka - NOWA DĘBA
Zestaw zabawek firmy Mattel

Miejsce 11.
Przedszkole nr 6 "Tęczowa Szóstka" - SULECHÓW
Zestaw zabawek firmy Mattel

Miejsce 12.
Przedszkole Miejskie nr 133 - ŁÓDŹ
Klocki Plus-Plus 400 Midi oraz City of Dreams - Mon Petit Art

Miejsce 13.
Oddział przedszkolny przy SP im. W. Chotomskiej w Domaradzu - DAMNICA
Klocki Plus-Plus 400 Midi oraz City of Dreams - Mon Petit Art

Miejsce 14.
ZSS w Busku Zdroju Przedszkole Specjalne - BUSKO ZDRÓJ
Klocki Plus-Plus 400 Midi oraz City of Dreams - Mon Petit Art

Miejsce 15.
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Tomicach - TOMICE
Moja pierwsza kuchnia

Miejsce 16.
Publiczne Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - BRZESKO
Moja pierwsza kuchnia

Miejsce 17.
Niepubliczne Przedszkole "Smerfy" - KRAKÓW
Zestaw muzyczny

Miejsce 18.
Przedszkole Niepubliczne Nr 11 Sióstr Rodziny Maryi - MARKI
Zestaw muzyczny

Miejsce 19.
Przedszkole Publiczne - JANOWICE WIELKIE
Bon na zakupy o wartości 200 zł w sklepie Szabloneria.pl

Miejsce 20.
Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie - TCZEW
Bon na zakupy o wartości 200 zł w sklepie Szabloneria.pl

Miejsce 21.
Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 - BARTOSZYCE
Bon na zakupy o wartości 200 zł w sklepie Szabloneria.pl

Miejsce 22.
Przedszkole Niepubliczne" Wesoła Kraina" - KIELNO
Bon na zakupy o wartości 200 zł w sklepie Szabloneria.pl

Miejsce 23.
Miejskie Przedszkole nr 15 - SIEDLCE
Tor z kulkami oraz Szklaki

Miejsce 24.
Oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wiciejowie - WICIEJÓW
Tor z kulkami oraz Szklaki

Miejsce 25.
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole ADAŚ - WOŁÓW
Tor z kulkami oraz Szklaki

Miejsce 26.
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Brodnicy - BRODNICA
Straż pożarna Little Tikes - jeździk

Miejsce 27.
Przedszkole Publiczne Nr 10 im. Kubusia Puchatka - SKARŻYSKO-KAMIENNA
Drewniany Warsztat Majsterkowicza

Miejsce 28.
Przedszkole "Krasnal Hałabała" - KAŹMIERZ
Drewniany Warsztat Majsterkowicza

Miejsce 29.
Przedszkole Niepubliczne Śmieszek w Olsztynie - OLSZTYN
Zestaw zabawek edukacyjnych

Miejsce 30.
Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci Niepełnosprawnych - GLIWICE
Zestaw zabawek edukacyjnych

Miejsce 31.
Przedszkole Publiczne nr 10 - CZECHOWICE-DZIEDZICE
Zestaw zabawek edukacyjnych

Miejsce 32.
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Daleszycach, Przedszkole Samorządowe - DALESZYCE
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 33.
Przedszkole nr 10 - BIELSKO - BIAŁA
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 34.
Przedszkole Nr 8 w Skierniewicach - SKIERNIEWICE
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 35.
Przedszkole Miejskie Nr 2 - ŁAŃCUT
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 36.
Samorządowe Przedszkole w Jedliczu - JEDLICZE
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 37.
Miejskie Przedszkole Integracyjne "Malinka" - KĘTRZYN
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 38.
Dziecięcy kącik - WARSZAWA
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 39.
Niepubliczne przedszkole Jaś i Małgosia - BODZECHÓW
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 40.
Przedszkole nr 3 "Słoneczne" - PLESZEW
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 41.
Niepubliczne Przedszkole LAWENDOWA GRZĄDKA - PIEKARY ŚLĄSKIE
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 42.
Przedszkole 'Zacisze' - LUBLIN
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 43.
Przedszkole nr 8 "Zielony Ogród" - TYCHY
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 44.
Przedszkole Miejskie nr 12 - PRUSZKÓW
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 45.
Przedszkole nr 15 - ZAWIERCIE
Zestaw filmów

Miejsce 46.
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa  - TUCHÓW
Zestaw filmów

Miejsce 47.
Przedszkole nr 13 w Koszalinie - KOSZALIN
Zestaw filmów

Miejsce 48.
Przedszkole Publiczne w Ciężkowicach - CIĘŻKOWICE
Zestaw filmów

Miejsce 49.
Miejskie Przedszkole nr 12 im. J.Korczaka - KNURÓW
Zestaw filmów

Miejsce 50.
Przedszkole Niepubliczne im. "Złotej Rybki" - MIKOŁÓW
Zestaw filmów

Miejsce 51.
Miejskie Przedszkole Nr 6 w Siedlcach - SIEDLCE
Zestaw filmów

Miejsce 52.
Przedszkole Publiczne Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi - WARSZAWA
Zestaw filmów

Miejsce 53.
Samorządowe Przedszkole - Żłobek - DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
Zestaw filmów

Miejsce 54.
Integracyjne Prezdszkole Samorządowe nr3 - BEŁCHATÓW
Zestaw filmów

Miejsce 55.
Punkt Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza - JODŁÓWKA
Zestaw filmów

Miejsce 56.
Przedszkole Miejskie nr 8 - CHEŁM
Zestaw filmów

Miejsce 57.
Przedszkole 107 Słoneczko Wrocław - WROCŁAW
Zestaw filmów

Miejsce 58.
Przedszkole Publiczne w Pierśćcu - PIERŚCIEC
Zestaw filmów

Miejsce 59.
Przedszkole nr 109 z Oddziałami Integracyjnymi - WROCŁAW
Zestaw filmów

Miejsce 60.
Przedszkole Publiczne nr 7 - WŁOCŁAWEK
Zestaw filmów

Miejsce 61.
Samorządowe Przedszkole nr 33 - KRAKÓW
Drewniana kolejka - duży zestaw 50 el.

Miejsce 62.
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Aniołów Stróżów - ŁOMIANKI
Zestaw 5 gier firmy Granna

Miejsce 63.
Niepubliczne Przedszkole BAJKA - DOMINÓW
Zestaw 5 gier firmy Granna

Miejsce 64.
Przedszkole Miejskie nr 1 - PIASTÓW
Zestaw 5 gier firmy Granna

Miejsce 65.
Przedszkole Samorządowe w Milejowie - MILEJÓW
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 66.
ZSP im. Tadeusza Kościuszki w Jasienicy - JASIENICA
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 67.
Przedszkole Św. Rodziny - RZESZÓW
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 68.
Przedszkole nr 121 "Zielone Przedszkole" - WROCŁAW
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 69.
Przedszkole Niepubliczne "Bajkowa Kraina" - BARWICE
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 70.
Przedszkole Niepubliczne KRASNAL - KĘTRZYN
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 71.
Przedszkole nr 5 - ŁOWICZ
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 72.
Przedszkole Samorządowe nr 9 w Bełchatowie - BEŁCHATÓW
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 73.
Przedszkole Miejskie nr 14 im. Jana Brzechwy - STARACHOWICE
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 74.
Przedszkole Jutrzenka -SZCZECIN
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 75.
Przedszkole Niepubliczne Miś z grupą integracyjną - PIASECZNO
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 76.
Niepubliczne Przedszkole Bajeczka - TYCHY
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 77.
Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego - BIELANY
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 78.
Przedszkole w Giedlarowej - LEŻAJSK
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 79.
Publiczne Przedszkole w Waszkowskiem  - WASZKOWSKIE
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 80.
Przedszkole Publiczne w Żarkach - ŻARKI
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 81.
Przedszkole nr 3 - SIEMIATYCZE
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 82.
Gminne Przedszkole w Baranowie - BARANÓW
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 83.
Przedszkole Publiczne nr 15 - TARNÓW
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 84.
ZPO Przedszkole Samorządowe w Piszczacu - PISZCZAC
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 85.
Przedszkole Miejskie Nr 7 - ŁÓDŹ
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 86.
Przedszkole Samorządowe nr 4 - BIAŁYSTOK
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 1.
Przedszkole Miejskie Nr 29 - Gorzów Wielkopolski
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 3000 zł

Miejsce 2.
Przedszkole Samorządowe w Sarnakach - Sarnaki
Wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 2000 zł

Miejsce 3.
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej - Smardzowice
Domek z patio

Miejsce 4.
Zespół Szkolno - Przedszkolny (PP w Kietrzu) - Kietrz
Drewniany Miniwarzywniak z wyposażeniem

Miejsce 5.
Przedszkole Integracyjne w Koziegłowach - Oddziały Zamiejscowe w Starej Hucie - Stara Huta
Zestaw zabawek firmy Mattel

Miejsce 6.
Wesołe Krasnoludki - Radom
Moja pierwsza kuchnia

Miejsce 7.
Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka - Trzemeszno
Moja pierwsza kuchnia

Miejsce 8.
Przedszkole Publiczne w Czaplinku - Czaplinek
Zestaw muzyczny

Miejsce 9.
Przedszkole Publiczne Nr 62 "Baśniowe" - Szczecin
Zestaw muzyczny

Miejsce 10.
Oddział przedszkolny prz Szkole Podstawowej w Perlejewie - Perlejewo
Big Count Box
Book Resource Manual Wikki Stix
Alphabet Card Set Wikki Stix

Miejsce 11.
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Chełmku - Chełmek
Big Count Box
Book Resource Manual Wikki Stix
Alphabet Card Set Wikki Stix

Miejsce 12.
Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne im. J. Wilkowskiego w Białymstoku - Białystok
Straż pożarna Little Tikes - jeździk

Miejsce 13.
Oddział Przedszkolny przy SP im. Jana Pawła II w Czerwonej Woli - Czerwona Wola
Drewniany Warsztat Majsterkowicza

Miejsce 14.
Przedszkole Zgr. SS. Najśw. Duszy Chrystusa Pana - Kraków
Drewniany Warsztat Majsterkowicza

Miejsce 15.
Samorządowe Przedszkole w Łącku - Łąck
Zestaw zabawek edukacyjnych

Miejsce 16.
Publiczne Przedszkole Nr 6 przy Zespole Szkolno Przedszkolnym Nr 1 W Prudniku - Prudnik
Zestaw zabawek edukacyjnych

Miejsce 17.
Samorządowe Przedszkole - Międzylesie
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 18.
Przedszkole nr 75 w Poznaniu "Przyjaciele Włóczykija" - Poznań
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 19.
Przedszkole nr 6 - Zamość
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 20.
Przedszkole Samorządowe Nr 36 w Białymstoku - Białystok
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 21.
Przedszkole nr 12 - Tarnobrzeg
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 22.
Leśne Skrzaty ul.Klonowa - Aleksandrów
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 23.
Samorządowe Przedszkole w Bogusławicach - Babiak
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 24.
Szkoła Podstawowa im.100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach - Wierzchosławice
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 25.
Przedszkole Samorządowe - Świątniki Górne
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 26.
Samorządowe Przedszkole w Babiaku - Koło
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 27.
Niepubliczne Przedszkole "Tęczowy ogród" w Nowym Sączu - Nowy Sącz
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 28.
Publiczne Przedszkole - Burzenin
Kuchnia dla dzieci Bon Apetit

Miejsce 29.
Miejskie Przedszkole nr 2 - Aleksandrów Łódzki
Zestaw 5-ciu gier firmy Granna

Miejsce 30.
Przedszkole Publiczne Nr 2 Im.K.Makuszyńskiego - Wadowice
Zestaw 5-ciu gier firmy Granna

Miejsce 31.
Zespół-Szkolno Przedszkolny, Przedszkole Samorządowe w Brzeźnicy - Brzeźnica
Zestaw 5-ciu gier firmy Granna

Miejsce 32.
Przedszkole Publiczne nr 1 - Łęczna
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 33.
Miejskie Przedszkole nr 30 w Częstochowie - Częstochowa
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 34.
Przedszkole Samorządowe - Janów Podlaski
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 35.
Miejskie Przedszkole nr 16 - Częstochowa
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 36.
Przedszkole 3 - Tarnobrzeg
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 37.
Oddział "0" w Szkole Podstawowej w Radzowicach - Radzowice
Dwie gry firmy Mattel

Miejsce 38.
Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Łochowie - Łochów
Zestaw książek

Miejsce 39.
Przedszkole Nr 3 z Odziałami Integracyjnymi - Bielsk Podlaski
Zestaw książek

Miejsce 40.
Przedszkole Publiczne Nr 3 w Wadowicach - Wadowice
Zestaw książek

Miejsce 41.
Gminne Przedszkole Samorządowe w Suleczynie Oddział w Węsiorach - Węsiory
Zestaw książek

Miejsce 42.
Przedszkole Samorządowe w Zespole Placówek Oświatowych w Kodniu - Kodeń
Zestaw książek

Miejsce 43.
Przedszkole (Ochronka) Sióstr Służebniczek NMP NP w Komorowie - Komorów
Zestaw książek

Miejsce 44.
Przedszkole Niepubliczne Nr 11 Sióstr Rodziny Maryi - Marki
Zestaw książek

Miejsce 45.
Przedrzkole Miejskie nr 8 w Dębicy - Dębica
Zestaw książek

Miejsce 46.
Przedszkole Publiczne nr 2 im. Misia Uszatka w Myśliborzu - Myślibórz
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 47.
Oddział Przedszkolny w Glichowie - Glichów
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 48.
Przedszkole Samorządowe w Cycowie - Cyców
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 49.
Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek pod wezwaniem Aniołów Stróżów - Kraków
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 50.
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Adelinie (Oddział 0) - Adelin
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 51.
Punkt Przedszkolny w Patrzykowie - Patrzyków
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 52.
Punkt i Oddział Przedszkolny przy SP im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich - Mrozy Wielkie
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 53.
Samorządowe Przedszkole w Linowie - Linów
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 54.
Przedszkole Nr 15 w Tarnobrzegu - Tarnobrzeg
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 55.
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowcu Św. grupa " 0" - Ostrowiec Św.
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 56.
Publiczne Przedszkole w Gościeradowie - Gościeradów
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 57.
Przedszkole Gminne we Władysławowie - Władysławów
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 58.
Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka - Lipiany
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 59.
Niepubliczne Przedszkole "Bajka" - Jelenia Góra
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 60.
Publiczne Przedszkole w Węgierskiej Górce - Węgierska Górka
Zestaw artykułów papierniczych

Miejsce 61.
Przedszkole Publiczne w Szklarach - Bobolice
Bon na zakupy o wartości 100 zł w sklepie Szabloneria.pl

Miejsce 62.
Przedszkole Samorządowe Nr 6 - Biała Podlaska
Bon na zakupy o wartości 100 zł w sklepie Szabloneria.pl

Miejsce 63.
Publiczne Przedszkole nr 7 w Nowej Soli - Nowa Sól
Bon na zakupy o wartości 100 zł w sklepie Szabloneria.pl

Voucher na rodzinny pobyt w hotelu Wierchomla wygrała:
Bernadeta Miesiączek - Gliwice

Jedną z zabawek firmy Mattel (wyboru dokona Organizator Konkursu) wygrali:

1. Bożena Kmak - Rogoźno
2. Anna Chałko - Suwałki
3. Monika Brzegowa - Bochnia
4. Ewa Nawrot - Bełchatów
5. Iwona Barańska - Elbląg
6. Anna Kowalska - Warszawa
7. Halina Goś - Goleniów

Plecaczek z Elmo wygrali:

1.Joanna Hałuszkiewicz - Chojnice
2.Marta Wargoś - Inowrocław
3.Ewa Herman - Stupsk
4.Katarzyna Formela - Cewice
5.Wioleta Krason - Gorzkowice
6.Joanna Chmielewska - Tęgoborze
7.Małgorzata Wojtaszak - Nowa Sól
8.Katarzyna Formela - Sierakowice
9.Alicja Hebda-Mycka - Jastrzębie Zdrój
10.Barbara Kopeć - Tarnobrzeg
11.Agnieszka Stanik - Nagłowice
12.Iwona Lewandowska - Wodzisław Śląski
13.Honorata Czyzewska - Inowroclaw
14.Bogumiła Płatała - Chełmce
15.Joanna Złotkowska - Lublin
16.Maria Krzywińska - Głubczyce
17.Marzena Sikorska-Liedtke - Iłowo
18.Joanna Maciewicz - Pruchnik
19.Renata Mydlak - Gdynia
20.Małgorzata Zalecka - Łączki Kucharskie
21.Anita Pawella - Gdynia
22.Monika Kubiak - Kętrzyn
23.Bożena Wera - Koszalin
24.Grzegorz Skóra - Ropczyce
25.Paulina Bąk - Wierzchosławice
26.Agnieszka Głowiak - Kępno
27.Joanna Sobolak-Smolarek - Narzym
28.Piotr Korchowiec - Sieniawa
29.Marta Dołęgowska - Szepietowo
30.Aleksandra Dobroszkiewicz - Izabelin
31.Anetta Bała - Dębica
32.Jadwiga Jaszek - Dzwola
33.Agata Gąsiorek - Zbylut - Skawina
34.Aleksandra Myszk - Sierakowice
35.Elżbieta Osipiuk - Bielsk Podlaski
36.Katarzyna Rogóż - Rzeszów
37.Tomasz Dobroszkiewicz - Truskaw
38.Kinga Żołna Baszuk - Węgierska Górka
39.Elżbieta Fabisiak - Łochów
40.Małgorzata Kempska-Cieślak - Wrocław
41.Katarzyna Michalska - Chojnice
42.Sylwia Gajecka - Ropczyce
43.Łukasz Chmielewski - Skoczów
44.Małgorzata Bywalec - Skawina
45.Agnieszka Fornalczyk - Sosnowiec
46.Monika Iwańska - Łowce
47.Małgorzata Zybert - Jeziorany
48.Małgorzata Gałązka - Rudna
49.Marta Hylla - Namysłów
50.Agnieszka Zabielna - Ciężkowice
51.Maria Molska - Poznań
52.Jarosław Dąbrowski - Chobienice
53.Justyna Bielecka - Kadłub
54.Sabina Bartuzelska - Nedza
55.Izabela Rzońca - Bolesław
56.Barbara Sawaryn - Namysłów
57.Agnieszka Boryka Chrząszcz - Bytom
58.Edyta Suchińska - Bielsko-Biała
59.Magdalena Motowska - Warszawa
60.Iwona Pikor - Grojec

Zamek lub Statek Piracki z kartonu wygrali:

1.Mariola Jarzyna - Bielsko-Biała
2.Agnieszka Skotnicka - Gołcza
3.Małgorzata Niemasik - Łużna
4.Łukasz Ryzner - Mielec
5.Anita Bronka - Cicha Góra
6.Jolanta Wójcik - Słomniki
7.Alina Adamczyk - Piastów


2-Pak Film Zgaduj z Jessem + Szklaki wygrali:

1.Barbara Pogrzeba - Lisow
2.Anna Szostak - Będzino
3.Justyna Stojańska Misiurek - Świdnik
4.Szymon Skotnicki - Gołcza
5.Magdalena Miś - Janów Lubelski
6.Agnieszka Przywara - Dębica
7.Klaudia Smajek - Wadowice
8.Joanna Lisowska - Supraśl
9.Monika Dydo - Lublin
10.Magdalena Miętka - Wieprz
11.Agnieszka Goździejewska-Sroka - Świdnica
12.Sylwia Krauze - Szemud
13.Agnieszka Chałas - Bydgoszcz
14.Agnieszka  Masny - Głogów
15.Amanda Andrzejewska-Redzimska - Gdańsk
16.Agnieszka Matysik - Chorzów
17.Dorota Ślotała - Szczecin
18.Iwona Kasprzak - Świdnik

Dwumiesięczny dostęp do wszystkich Przygód Misia Bu na stronie www.Przygodymisiabu.pl wygrali:

1.Ania Opiela - Czermna
2.Lidia Gawełek - Świebodzin
3.Sławomir Malinowski - Wąbrzeźno
4.Jozef Szymanski - Czarna Bialostocka
5.Sylwia Biesiada - Poznań
6.Renata Dzwigal - Skawina
7.Wiki Karita - Wrocław
8.Paweł Młodzianowski - Gdańsk
9.Martyna Trzcńska - Olsztyn
10.Julia Kołtek - Białystok
11.Katarzyna Zawiślak - Kraków
12.Marzena Siwińska - Śląska
13.Magdalena Rypałowska - Domaniów
14.Dorota Żmuda - Wejherowo
15.Marzena Karkocka-Pestka - Szczecin
16.Anna Róg - Bukownica
17.Monika Kaźmierczak - Rawicz
18.Iwona Bera-Sapota - Sosnowiec
19.Jolanta Idasiak - Częstochowa
20.Rafał Janowski - Dobre
21.Barbara Wiśniewska - Sośno
22.Agnieszka Wojas - Tarnobrzeg
23.Joanna Kanikowska - Środa Śląska
24.Urszula Biernacka-Stenka - Słupsk
25.Sylwia Pydyś - Spiczyn
26.Katarzyna Lemza - Bystra
27.Aneta Kleczka - Przyszowice
28.Robert Madziar - Jeziorki
29.Jacek Michalski - Luboń
30.Anna Sztejkowska Rugała - Trzcianka