Reklama
Image
 
Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski.

W tym roku zależy nam na promowaniu zdrowego stylu życia, a więc zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i zdrowych nawyków u dzieci. Dlatego hasło tegorocznej edycji konkursu to "Baw się zdrowo!".
Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu "Baw się zdrowo" i powinny być wykonane z niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów, ale też z materiałów plastycznych. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne i zależą tylko od pomysłowości twórców.
 
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach:
A - przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu
B - przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace.
Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.
 
Do wygrania 279 nagród dla przedszkoli i 127 nagród dla głosujących na prace konkursowe. Każde przedszkole będące laureatem konkursu oprócz nagrody otrzyma dyplom wysłany pocztą, a każde przedszkole uczestniczące w konkursie specjalny dyplom zaświadczający o udziale w konkursie do wydruku.
 
TUTAJ można znaleźć instrukcję, jak w kilku krokach sprawnie przygotować zdjęcie i zgłosić przedszkole do konkursu. To bardzo proste i zajmuje tylko chwilę!

Włączcie się i bawcie się ZDROWO!

Zobacz sam!